Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Vyvažovací prášok

Princíp ako funguje vyvažovací prášok je jednoduchý. Keď vozidlo stojí, prášok na vyváženie kolies leží na spodnej časti pneumatiky. Keď potom vozidlo dosiahne nižšiu rýchlosť (25 až 30 km/h), odstredivé sily ho začnú rozdeľovať po vnútornej strane pneumatiky (pri nižších rýchlostiach nevyváženosť pneumatiky nespôsobuje žiadne vibrácie, pretože sa neotáča dostatočne rýchlo).

Množstvo vyvažovacieho prášku a jeho aplikácia je priamo závislá na aplikačných tabuľkách, ktoré sú uvedené pri produkte. Množstvo použitia prášku sa rozlišuje na veľkosti kolesa, resp. pneumatiky. Aplikácia do pneumatiky je možná pomocou odmerky, no pri granuláte je možný aj spôsob pomocou špeciálnych sáčkov.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácii o vyvažovacom prášku, určite si prečítajte náš článok o vyvažovací kolies pomocou vyvažovacieho prášku.

 

Najpredávanejšie

9
99 1999
Značky
Hmotnosť vyvažovacieho prášku
Typ vyvažovacieho prášku

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • vyvažovací prášok 500g Kód: 10833
  Vyvažovací prášok 500g/ 17,5 OZ
  Skladom Záruka: 2 roky

  Vyvažovací prášok 500g s európskym certifikátom je jednoduchý a veľmi účinný spôsob vyvažovania pneumatík vozidiel, nákladných áut aj autobusov. Rýchlejšie a odolnejšie vyváženie pneumatík, ktoré znižuje vibrácie.

  €8,25 bez DPH €9,90
 • vyvažovací prášok 7,5kg Kód: 10836
  Vyvažovací prášok 7,5kg
  Skladom Záruka: 2 roky

  Vyvažovací prášok 7,5g s európskym certifikátom je jednoduchý a veľmi účinný spôsob vyvažovania pneumatík osobných vozidiel, nákladných áut aj autobusov. Rýchlejšie a odolnejšie vyváženie pneumatík, ktoré znižuje vibrácie.

  €82,50 bez DPH €99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom