Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Sady na zatlačenie brzdových piestovAk potrebujete vhodné náradie pre
montáž či demontáž brzdových piestikov alebo nastavenie strmeňa bŕzd, ste na správnom mieste. Stačí si len vybrať správnu sadu podľa značky a typu vozidla a pustiť sa do práce. 

Sady na zatláčanie brzdových piestov slúžia na vyťahovanie (stláčanie) piestov vo valcoch brzdovej sústavy. Sú potrebné na opravy vozidiel s kotúčovými brzdami. Oceníte ich najmä pri výmene brzdových doštičiek. Pomocou nej môžete podľa potreby brzdové piesty stlačiť alebo otočiť. Sady sú ideálne do dielne, autoservisu, ale aj do garáže každého kutila.

Sady sú prakticky umiestnené v kufríku z odolného plastu. Ľahko sa ním manipuluje a šetrí váš čas. Samotné náradie je vyrobené z kvalitnej ocele s povrchovou úpravou

Sady obsahujú 2 skrutkové vretená pre pravý aj ľavý závit. Pri vozidlách so strmeňmi kotúčových bŕzd s integrovanou ručnou brzdou sa spätné vrátenie brzdových piestov vykonáva spätným otáčaním. Pri ostatných vozidlách spätným stlačením týchto piestov.

Sady pre zatlačenie brzdových piestikov rozdeľujeme podľa počtu kusov. Podľa počtu adaptérov sa delia na 12-dielne, 18-dielne, 21-dielne a 35-dielne.

12-kusová sada obsahuje 10 prítlačných nadstavcov a je vhodná pre značky ako Citroen, Audi, Fiat, Ford, Honda, Mitsubishi.

18-kusová sada obsahuje 15 prítlačných nadstavcov, jeden doraz a dve tlačné skrutky. 

21-kusová sada obsahuje 17 prítlačných nadstavcov, vrátane sťahováka pre ľavákov.

Profesionálna 35-kusová sada je vhodná pre väčšinu automobilov na trhu: Audi, Fiat, Ford, Isuzu, Honda, Jaguar, BMW, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Renault, Volvo, Citroen, Opel, SAAB, GM a VW.

 

Najpredávanejšie

3
93 1393
Značky
 
Množstvo náradia v sade

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom