Do 30.09.2023 ku každej objednávke nad 60€ od nás dostanete ako darček zvinovací meter Foxigy. 🎁 Neváhajte a objednávajte všetko pre garáž a dielňu na Profigaráži. 🛠️

Vozíky na náradie a podložky na kolieskach

Dielenské vozíky na náradie sú vybavené pevnými kolesami, ktoré uľahčujú presun celého vozíka. Vďaka tomu môžete mať svoje náradie po ruke, kdekoľvek potrebujete rýchlo a jednoducho. Vozíky sú vybavené praktickými úložnými priestormi vo forme zásuviek a skriniek. Tak si udržíte poriadok a v dielni a už nikdy nič nestratíte. Môžete si vybrať dielenský vozík s penovou výplňou a náradím alebo bez. Prípadne si obstarať penovú výplň a vozík si prispôsobiť podľa svojho priania. S kvalitným vozíkom na náradie vám pôjde práca od ruky.

Montážne podložky na kolieskach sú perfektným pomocníkom pri práci pod vozidlom. Mobilné ležadlo navyše zvýši komfort pri práci v porovnaní s ležaním na tvrdej zemi. Ležadlo môžete mať v klasickom plastovom prevedení, s vankúšom, ktorý uľaví vášmu krku od námahy, prípadne s mäkkým čalúnením. Univerzálnym pomocníkom môže byť aj montážne ležadlo a stolička v jednom.

 

Najpredávanejšie

19
786 119786
Značky
 
 

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 30 položiek celkom