Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Aktualizácie

Kódovanie počítačov je pre väčšinu ľudí jednou z najväčších záhad života. Akceptujeme, že v každom inteligentnom zariadení sú milióny riadkov kódu, aj keď netušíme, ako sa tam dostal. Čoraz viac každé vozidlo na cestách musí neustále vyhodnocovať obrovské množstvo funkcií, od jednoduchých vecí, ako je hladina oleja a tlak v pneumatikách, až po životne dôležité bezpečnostné funkcie vykonávané snímacím zariadením RADAR a LiDAR, ktoré v súčasnosti dokáže auto v prípade núdze aj automaticky zastaviť. Ak sa o nejakej časti dá povedať, že je absolútne životne dôležitá pre bezproblémovú prevádzku vozidla, potom je to softvér.

V podstate sú aktualizácie pre autodiagnostiky to isté ako aktualizácie pre naše domáce počítače na opravu chýb, opravu alebo výmenu poškodeného alebo zastaraného softvéru alebo na jednoduché vylepšenia. Často len toto môže vyriešiť nejaký problém, ktorý má vodič s vozidlom. V inom prípade, ak sa vodič nedokáže softvérovo spojiť so svojím autom, mal by využiť iné príslušenstvo k tomu, aby mohol svoj softvér v aute aktualizovať. Či už sú to OBD redukcie alebo OBD doplnky. Aktualizácie softvéru môžu zlepšiť funkčnosť alebo efektivitu jedného alebo viacerých systémov vozidla, aby bolo vozidlo efektívnejšie alebo bezpečnejšie.

Nie ste si istý, ktorá diagnostika je vhodná pre vás? Zodpovedali sme najčastejšie otázky našich zákazníkov, ktoré vám pomôžu s výberom.

 

Najpredávanejšie

180
1699 11801699
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom