Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Nožnicové zdvihákyNožnicové zdviháky
obľúbenými zdvihákmi vo svojej kategórií. Svoje popredné miesto si zaslúžili aj vďaka nenáročnému servisu a svojej nenáročnosti na priestor. V zloženom stave dokážete svoju dielňu využívať efektívnejšie, ak ho nepotrebujete mať postavený. Zatiaľ čo klasický dvojstĺpový zdvihák je pevne pripevnený k zemi, nožnicový zdvihák ukotvíte pomocou pätiek aj na rovnom povrchu vašej dielne.

Hydraulický systém zdvihákov je ovládaný kontrolným panelom, ktorý vám okrem zdvíhania a spúšťania zdviháka umožni plošiny zablokovať v konkrétnej výške. Zdvíhanie zabezpečujú hydraulické piesty. V závislosti od maximálnej výšky zdvihu, kvality a spracovania sú zdviháky vybavené na každej plošine 1-2 piestmi. Súčasťou nožnicového zdviháka sú aj gumené podložky, ktoré sa umiestnia pod zdvíhacie body a tak sa predíde poškodeniu prahov, karosérie či iných prvkov vozidla. 

Medzi najobľúbenejšie patria verzie s nízkym zdvihom práve kvôli svojej ľahkej manipulovateľnosti, keďže nemusia byť pevne ukotvené k zemi. Pre tých, ktorí chcú vykonávať plnohodnotné prace a voľne sa pohybovať aj pod vozidlom je vhodný tento zdvihák s maximálnou výškou zdvihu až 185 cm. Tu už je však potrebné pevné ukotvenie do podlahy

Vďaka skladateľnej konštrukcií a kolieskam tak môžete zdvihák presúvať z miesta na miesto, z dielne do dielne bez ďalších komplikácií. Dôležité je mať v dielni rovný a spevnený povrch. Nožnicový zdvihák je ideálnym riešením pre servis karosérie, bŕzd či tlmičov. 

 

Najpredávanejšie

19
3790 1193790
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom