Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Izolačné materiály

V automobilovom priemysle je kvalitná izolácia stále dôležitejšia nielen pre komfort vodiča a cestujúcich, ale aj pre zvýšenie energetickej účinnosti a zníženie hladiny hluku. Tepelná a akustická izolácia zabezpečuje pohodlnú a tichšiu jazdu, zlepšuje energetickú efektívnosť a znižuje hladinu hluku v kabíne vozidla. V tejto kategórii sa zameriavame na rôzne izolačné materiály a príslušenstvo pre automobily, vrátane izolácií do dverí, pod kapotu, do nákladných priestorov ale nie len to, ponúkneme vám tu aj obľúbené akustické panely vhodné do nahrávacích štúdii, ateliérov, sál, spoločenských miestností alebo kín. Hľadáte izoláciu okien či dverí vo vašom domove? Stále ste na správnom mieste. 

Tepelná izolácia je dôležitá pre udržanie správnej teploty v kabíne a pre ochranu komponentov pod kapotou pred prehrievaním. Tieto izolačné materiály pomáhajú zvýšiť efektívnosť klimatizácie a zabezpečiť pohodlie jazdy. Pre komerčné vozidlá je izolácia nákladných priestorov takisto veľmi dôležitá, pretože udržuje optimálne teplotné podmienky pre prepravovaný tovar. Nech už ide o prepravu potravín alebo iných tovarov náchylných na teplotné výkyvy.

Akustická izolácia znižuje hluk, ktorý sa dostáva zvonka do kabíny vozidla. To zahŕňa izoláciu do dverí, podlahy a stropu vozidla, čo prispieva k tichšiemu prostrediu počas jazdy, vyššiemu komfortu počas jazdy a tak k zníženej únave z dlhého cestovania. 

Pri inštalácii týchto izolačných materiálov je dôležité mať k dispozícii správne príslušenstvo, ako sú čističe, lepidlá, valčeky a nátery. Tieto doplnky pomáhajú zabezpečiť efektívnu inštaláciu a zlepšujú výkon izolačných materiálov.

Pre tých, ktorí preferujú kompletné riešenia, máme v ponuke sady pre izoláciu, ktoré zahŕňajú všetky potrebné materiály a inštrukcie na profesionálnu inštaláciu.

Izolácia je dokonalým riešením či už chcete prispieť k zvýšeniu komfortu v aute, vyššej bezpečnosti, zabezpečeniu noriem, energetickej úspore v domácností, odhlučnení potrebných miestností a pri všetkom na čo si len spomeniete. Či už ide o vaše osobné vozidlo, komerčné vozidlo, domácnosť alebo garáž správna zásadne prospeje vášmu pocitu pohodlia a bezpečnosti.

Vyberte si z širokej ponuky izolačných materiálov a príslušenstva.

 

Najpredávanejšie

3
118 13118
Značky
Hrúbka izolácie
Materiál izolácie
Typ akustického panelu
Typ izolácie

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom