Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Štvorstĺpové zdviháky

Zdviháky sú jedným z najdôležitejších nástrojov v autoservisoch a dielňa. Štvorstĺpové zdviháky sú niečo, čo posúva dielňu o úroveň vyššie. Fungujú na princípe plošiny, takže auto sa nezdvíha za zdvíhacie body ale stojí pevne na kolesách. Preto sa tento typ využíva hlavne pri prácach, kedy je potrebné ponechať zavesenie kolies zaťažené. Dokážu pohodlne pracovať so širokým spektrom automobilov. No sú výrazne náročnejšie na priestor. V porovnaní s dvojstĺpovými zdvihákmi sú aj cenovo náročnejšie ale so správnym vybavením, neexistuje práca, ktorú by nezvládli. Vo veľkom sa využívajú pri nastavovaní geometrie, keďže aj pri zodvihnutí je zavesenie kolies zaťažené, musia však disponovať špeciálnym vybavením.

Ich vysoká nosnosť a spoľahlivosť z nich robia nenahraditeľnými pre širokú škálu vozidiel, vrátane osobných, úžitkových a dodávkových. Tieto zdviháky sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a efektívnosť, pričom ponúkajú robustnú konštrukciu a špeciálne bezpečnostné prvky.

Hlavnými vlastnosťami štvorstĺpových zdvihákov sú:

  • Možnosť nastavenia rozostupu plošín, čo umožňuje prácu s vozidlami rôznych rozmerov.
  • Kryty lán a zámky, ktoré zabraňujú nekontrolovanému pohybu vozidla.
  • Masívna a stabilná konštrukcia s protišmykovými rampami z odolnej ocele.
  • Elektrohydraulický pohon pre spoľahlivú prevádzku bez väčšej potreby údržby.


Môžete si vybrať z klasického štvorstĺpového zdviháku alebo zdviháku s dodatočným nožnicovým zdvihákom, čo poskytuje profesionálom ešte väčšiu flexibilitu pri práci. Tento zdvihák je ideálny pre vykonávanie geometrie kolies, pričom je vybavený otočnými taniermi a dilatačnými doskami pre presné odklonu a zbiehavosti kolies. Jeho robustná konštrukcia a bezpečnostné prvky zaisťujú nielen efektívnu prácu, ale aj bezpečnosť pri manipulácii s vozidlami.

Pre autodielne a servisné strediská, ktoré potrebujú spoľahlivý nástroj pre nastavenie geometrie kolies a údržbu vozidiel, je tento štvorstĺpový zdvihák s dodatočným nožnicovým zdvihákom ideálnou voľbou. S jeho širokým rozsahom použitia a vynikajúcou bezpečnostnou výbavou predstavuje neoceniteľnú investíciu pre efektívnu a bezpečnú prácu v autoservisoch.

 

Najpredávanejšie

3299
4199 132994199
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom