Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Toto je 5 tipov na vianočné darčeky pre mužov

Vianoce sa blížia a určite už mnohí rozmýšľame čím by sme potešili svoju polovičku, alebo si urobili radosť pre seba. Veríme že nájdete inšpiráciu a vyberiete si vianočný darček v pohodlí domova a bez zbytočných predvianočných stresov.

Rázové uťahováky

Pripravte sa na zimu a sezónu prezúvania. Nové dizajny a technologické vylepšenia ocenia hlavne domáci majstri. Uťahovanie skrutiek bude odteraz hračka. V našej ponuke nájdete elektrické, akumulátorové, pneumatické uťahováky.

Kufor s náradím

Chýba Vám doma základné dielenské náradie bez ktorého sa nezaobíde žiaden domáci kutil? Nesmie chýbať v autoservise ani v garáži. Obdarujte svoju polovičku praktickým kufrom s náradím. Veľké praktické sady využije mechanik, ale aj domáci kutil. Gola sady s náradím obsahujú množstvo hlavíc rôznych veľkostí, nadstavce, bity, kľúče, račne atď..

Vysokotlakové čističe

Ručný čistič udrží garáž aj auto v čistote. Vysokotlakový čistič slúži na precízne čistenie a odmastenie všetkých strojov, áut, dielní, chodníkov, striech a fasád. Pomocou silného prúdu sa zbaví každej nečistoty. Skvelá praktická pomôcka pre každého automobilového fanúšika, alebo domáceho kutila, ktorý má rád čistotu. 

Stena na náradie

Chýba Vašej polovičke poriadok v dielni, alebo v garáži? Závesná stena je perfektný spôsob, ako ušetriť priestor a mať prehľad v náradí a súčiastkach.  Praktická pomôcka na uloženie potrebneho vybavenia pre vašu dielňu, sklad, garáž alebo technickú miestnosť.

Nájazdové rampy

Máte doma šikovného automechanika, alebo chlapa, ktorý je zručný a vyzná sa v autách? V tom prípade určite ocení praktickú pomôcku do svojej garáže ako je nájazdová rampa. Nájazdová rampa je skvelá praktická pomôcka na údržbu, opravu a prezúvanie áut. 

Darček v podobe zážitka

Ak ste náš pravidelný čitateľ, viete že aj my sme nadšencami všetkého motorového. V našom tíme nechýbajú kolegovia, ktorí sa venujú či už motocrossu alebo rally, ale aj iným adrenalínovým športom. Tak ako my podporujeme mladé talenty, aj skúsených jazdcov podporte svoju polovičku ak má záľubu práve v tejto oblasti.  Ak ste nadšencom Rally, pozrite si aktualizovaný kalendár alebo ak máte radi Motocross, urobte si výlet do  malebných miest a dedín Slovenska. Aktualizovaný kalendár aj z minulých rokov nájdete na tomto odkaze.