Nový rok začíname novoročným výpredajom! Nakúpte všetko, čo potrebujete teraz v super zľavách.

Toto je 5 tipov na vianočné darčeky pre mužov

Vianoce sa blížia a určite už mnohí rozmýšľame čím by sme potešili svoju polovičku, alebo si urobili radosť pre seba. Veríme že nájdete inšpiráciu a vyberiete si vianočný darček v pohodlí domova a bez zbytočných predvianočných stresov.

Rázové uťahováky

Pripravte sa na zimu a sezónu prezúvania. Nové dizajny a technologické vylepšenia ocenia hlavne domáci majstri. Uťahovanie skrutiek bude odteraz hračka. V našej ponuke nájdete elektrické, akumulátorové, pneumatické uťahováky.

Kufor s náradím

Chýba Vám doma základné dielenské náradie bez ktorého sa nezaobíde žiaden domáci kutil? Nesmie chýbať v autoservise ani v garáži. Obdarujte svoju polovičku praktickým kufrom s náradím. Veľké praktické sady využije mechanik, ale aj domáci kutil. Gola sady s náradím obsahujú množstvo hlavíc rôznych veľkostí, nadstavce, bity, kľúče, račne atď..

Vysokotlakové čističe

Ručný čistič udrží garáž aj auto v čistote. Vysokotlakový čistič slúži na precízne čistenie a odmastenie všetkých strojov, áut, dielní, chodníkov, striech a fasád. Pomocou silného prúdu sa zbaví každej nečistoty. Skvelá praktická pomôcka pre každého automobilového fanúšika, alebo domáceho kutila, ktorý má rád čistotu. 

Stena na náradie

Chýba Vašej polovičke poriadok v dielni, alebo v garáži? Závesná stena je perfektný spôsob, ako ušetriť priestor a mať prehľad v náradí a súčiastkach.  Praktická pomôcka na uloženie potrebneho vybavenia pre vašu dielňu, sklad, garáž alebo technickú miestnosť.

Nájazdové rampy

Máte doma šikovného automechanika, alebo chlapa, ktorý je zručný a vyzná sa v autách? V tom prípade určite ocení praktickú pomôcku do svojej garáže ako je nájazdová rampa. Nájazdová rampa je skvelá praktická pomôcka na údržbu, opravu a prezúvanie áut.