Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Profesionálne náradie pre profi garáž

Našim cieľom je ponúknuť všetkým zákazníkom kvalitné náradie pre domácich majstrov aj pre profesionálov pracujúcich v profi autoservise či pneuservise. Skvelý pomer ceny a výkonu má u nás náradie, ktoré využijú najmä tí, ktorí radi skúšajú svoje schopnosti pri práci pod kapotou. Profesionálne náradie si u nás kúpite celkom jednoducho – stačí pár klikov alebo nám zatelefonujte a my vám pri výbere a objednávaní radi poradíme.

Začíname takpovediac od podlahy - teda pri pneumatikách.

Všetko pre kvalitný pneuservis

Vyzúvačka a prezúvačka pneumatík nechýba v žiadnom servise. Prečo? Lebo radikálnym spôsobom uľahčuje a zjednodušuje prácu pri prezúvaní pneumatík osobných áut, motoriek aj nákladných automobilov.

 petr-urbanek-jXaU4b2MvbM-unsplash

V štandardnom vybavení vyzúvačky/prezúvačky sa nachádza

  • filtračná a mazacia jednotka
  • nafukovacia pištoľ, ku ktorej je pripojený aj manometer
  • dva typy plastových chráničov nôh – valčekové a posuvné
  • odlučovač vody a oleja.

 

Základné vybavenie dopĺňajú:

  • 4 kusy plastových krycích čeľustí
  • montážna lyžica
  • valčekové uchytenie
  • nádoba na príslušenstvo

 

V pneuservise nesmie chýbať ani kvalitný kompresor a poriadne delo. Máme samozrejme na mysli tlakové delo na pneumatiky, ktoré tlakom vzduchu okamžite vyplní priestor pneumatiky a nadvihne jej hornú bočnicu. Vďaka špeciálnemu tvaru výtokovej dýzy je montáž pneumatík na ráfik úplne jednoduchá a trvá len pár sekúnd.

Záverečná úprava po prezutí pneumatík patrí vyváženiu. Kvalitná vyvažovačka kolies využíva automatické zadávanie parametrov šírky a priemeru ráfika pomocou ramena. Takto značne skracuje čas celého procesu vyvažovania a takmer úplne eliminuje chyby pri meraní.

Náradie pre autoservis a autoklampiarske náradie

Aj pri bežných opravách, výmenách a kontrolách sa v autoservise využíva množstvo profesionálneho náradia. Sú to najmä rôzne zdviháky a hevery, sťahováky pružín a samozrejme klampiarske náradie ako sú rozťahováky karosérii, klampiarske lyžice a ďalšie príslušenstvo.

technology-3198585_1920 

Hydraulický rozťahovák karosérií využijete pri opravách karosérii osobných, dodávkových a nákladných vozidiel najmä na miestach, kde nie je možnosť napojenia na zdroj energie. Zariadenie sa dá použiť na rozpínanie, stláčanie, zdvíhanie a naťahovanie do všetkých smerov.

Sťahovák pružín je zase skvelým pomocníkom pri práci na podvozkoch áut a uľahčuje prácu pri opravách tlmičov. U nás si môžete vybrať z profesionálnych hydraulických sťahovákov alebo jednoduchších mechanických sťahovákoch pružín.

 

to najlepšie na koniec. Pri práci nie len na podvozku využijú profesionálne autoservisy dvojstĺpový zdvihák. Tento krásavec zvládne zdvihnúť až 5 ton a navyše je vybavený teleskopickým ramenom a automatickým zdvíhaním a spúšťaním. Zdvíhacie stĺpy disponujú gumovými ochrannými prvkami, ktoré chránia okraje dverí pri otváraní. Rovnako bezpečné sú aj zámky ramien, ktoré chránia zdvihák a aj zdvíhané vozidlo pred náhlym pádom.

car-2469429_1280

Ak ste nenašli, čo ste hľadali do svojho profi servisu alebo do svojej domácej garáže, pokojne nás kontaktujte, radi Vám s výberom poradíme.