Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Aký darček kúpiť mužovi: Poradíme, vyberieme

Nakupovať pre mužov je niekedy pomerne náročné. Najmä ak neviete, čo presne by sa vášmu známemu, priateľovi alebo členovi rodiny hodilo najviac. Ak má váš muž rád prácu v dielni alebo často niečo majstruje, máme pre vás pár tipov. Aký darček kúpiť mužovi? Pozrime sa na to spolu.

Upínací pás – gurtňa

Prečo muži potrebujú poriadny upínací pás, ktorý utiahne aj päť ton? Jednoducho preto, lebo ho využijú úplne všade. Pri práci, pri zábave aj pri športe. Gurtne sú skutočne veľmi univerzálne a môžete ich použiť napríklad:

  • Pri prenášaní ťažších predmetov
  • Na upevnenie lyží alebo bicyklov
  • Zabránia posunu materiálu počas prevážania
  • Pomôžu bezpečne uskladniť sezónne náradie

 

gurtna

Akumulátorový skrutkovač

Klasický skrutkovač už nie je štýlový. Je fajn, ak je poruke, no poriadny chlap si zaslúži kvalitný akumulátorový skrutkovač. Uľahčí prácu v domácnosti a skrutky budú spoľahlivo držať. Vyberať si môžete z rôznych veľkostí a podľa toho, aké má váš majster nároky na kvalitné náradie, napríklad, či pracuje len príležitostne doma alebo aj vo vlastnej dielni.

aku vrtacka

Praktická gola sada v kufríku

Až 108 dielov má sada nástrčných kľúčov, ktorú nájdete aj u nás na www.profigaráž.sk. Nechýbajú v nej rôzne nadstavce, TORX hlavice, nadstavec na sviečky, račne aj nadstavce na bity či rozličné adaptéry. Gola sada tiež obsahuje priechodku, otočné tlačidlo typu T, kardanové kĺby, imbusové kľúče aj kľúče TORX. Všetky súčasti sú prehľadne uložené v kufríku, takže vždy presne viete, kde potrebné náradie hľadať.

04

Cestný kužeľ

Rekonštruujete, opravujete alebo potrebujete vymedziť priestor na ceste, aby vám susedia neprechádzali po klíčiacom trávniku. Cestný kužeľ je skvelé riešenie. U nás ho nájdete ako pevný cestný kužeľ a tiež ako elastický cestovný kužeľ, ktorý sa aj po prejdení autom jednoducho vráti do pôvodného stavu. Tento darček určite poteší a nájde si aj u vás doma rôzne využitie.

kuzel cestny_1

Teleskopická lampa

Ak sa váš partner, brat, otec, manžel či kamarát často pohybuje pod kapotou auta, určite ho poteší teleskopická lampa. Na jedno nabitie dokáže svietiť až 3,5 hodiny a funguje na princípe automatického rozsvietenia. Stačí, že vysuniete časť, v ktorej sa nachádzajú diódy a bude svetlo. Lampa má tiež praktický magnet, vďaka ktorému ju nemusíte držať, a tak máte ruky voľné na akúkoľvek prácu, ktorú potrebujete vykonať. Praktické, čo poviete?

led lampa

Veríme, že vám tieto tipy pomôžu s výberom zaujímavého a praktického darčeka pre vašich blízkych, na www.profigaraz.sk ich máme naozaj veľa.