Do 30.09.2023 ku každej objednávke nad 60€ od nás dostanete ako darček zvinovací meter Foxigy. 🎁 Neváhajte a objednávajte všetko pre garáž a dielňu na Profigaráži. 🛠️

Autodiagnostika Launch CR 319 OBD2

 
  • 1 z 6
 
Autodiagnostika Launch OBD2 CR 319 je čítačka kódov s kompletnými 10 funkciami OBDII Plug and Play.
 
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
25.9.2023
Jednotková cena €36,90 / 1 ks
Cena €30,75 bez DPH
€36,90    
Kód tovaru 9168
Kategória Autodiagnostika
 

Autodiagnostika Launch OBD2 CR 319 je malá čítačka kódov s kompletnými funkciami OBDII Plug and Play. Diagnostika CR319 je vhodná pre väčšinu súčasných automobilov s podporou protokolu OBDII/CAN pre autá vyrobené od roku 1996 v USA, a od roku 2000 v EÚ.
Čítačka kódov OBD2 (Code Reader Launch CR319) je vhodná pre väčšinu súčasných automobilov s podporou protokolu OBDII/CAN vyrobené od roku 1996 v USA, od roku 2000 v EÚ a v Ázii a sú vybavené 16-pinovým konektorom.
 
Autodiagnostika obsahuje všetky režimy a funkcie OBDII, ako napríklad vyhľadávanie DTCs a  Plug and Play. Táto autodiagnostika je výbornou voľbou z hľadiska jednoduchosti a dostupnosti. Umožňuje každému mechanikovi (ale aj majiteľovi auta)  vykonať hlavné diagnostické úkony alebo test jazdných vlastností, monitorovanie emisií a základné schopnosti motora a riadiacej jednotky. Diagnostika Launch dokáže skontrolovať všetky chybové kódy súvisiace s motorom a riadiacou jednotkou vozidla, umožňuje prezeranie aktuálnych údajov o vozidle, čítanie a mazanie chybových kódov. 
 

Autodiagnostika LAUNCH CRP319 (5)

 

LAUNCH CR 319 má všetky funkcie OBD2, ktoré potrebujete

Keď sa vo vašom aute rozsvieti kontrolka motora, táto šikovná čítačka kódov vám poskytne lepší prehľad o probléme vášho auta. Napríklad od uvoľneného uzáveru palivovej nádrže až po nefunkčný kyslíkový senzor. 

Test pripravenosti I/M

Neúspech v emisnej skúške znamená, že ako vodič nemôžete zaregistrovať vozidlo, nebudete mať žiadne poznávacie značky a nebudete jazdiť, takže možno budete musieť minúť veľa peňazí na súvisiace opravy, aby bolo vozidlo v súlade s normami. 
S LAUNCH CR319 však môžete dostať problémy so smogom vášho auta pod kontrolu tým, že identifikujete, či sú diely súvisiace s emisiami pripravené na emisný test. Nielenže tým ušetríte náklady na opravu, ale pomôžete aj znížiť uhlíkovú stopu.

Pre ktoré autá je vhodná diagnostika Launch OBD2?

Bez ohľadu na značky, modely vozidiel je čítačka kódov na skenovanie automobilov OBD2 kompatibilná  so všetkými vozidlami kompatibilnými s OBDII vrátane väčšiny amerických, európskych a ázijských vozidiel vyrobených v roku 1996 a novších. Podporuje všetky protokoly OBDII: KWP2000, ISO9141, J1850 VPW, J1850 PWM a CAN (Controller Area Network).  Diagnostika je vhodná pre väčšinu značiek na svete, napríklad:

EU značky

Seat, Fiat, Benz, Peugeot, Citroen, Škoda, VW, Audi, Porsche, BMW

US značky

Ford, 

Ázijské značky

Hyundai, Mitsubishi, Subaru, Nissan, Honda, KIA

 

Funkcia Plug-and-Play

Na tejto čítačke kódov OBD2 je skvelé to, že podporuje funkciu Plug and Play. Autodiagnostika Launch CR319 je plug-and-plaly čítačka OBDII kódov, ktoré zapojíte bez batérie. Stačí zapojiť 16-pinový OBD kábel do DTCs auta (16-pinový OBD port) a zapnúť zapaľovanie. Čítačka automaticky rozpozná auto a získa energiu z vozidla. Autodiagnostika využíva energiu prostredníctvom OBD modulu. Nemusíte sa obávať, že sa batéria autodiagnostiky vybije. DLC (Data link connector)  sa zvyčajne nachádza cca 30cm (12 palcov) od stredu prístrojovej dosky.  

Vyhľadávanie DTCs

Ešte sa nevyznáte vo svete skratiek v diagnostike? Prečítajte si náš článok, v ktorom vám priblížime najpoužívanejšie skratky a ich vysvetlenie na tomto odkaze. 
Diagnostické poruchové kódy alebo DTCs (Diagnostic trouble code) OBDII sú kódy, ktoré ukladá systém diagnostiky palubného počítača ako odpoveď na problém zistený vo vozidle.  Tieto kódy identifikujú konkrétnu problémovú oblasť a sú určené na to, aby vám poskytli návod, kde sa môže vyskytnúť porucha vo vozidle. Keď použijete čítačku kódov na prečítanie diagnostiky kódu problému, nie je nutné vyhľadávať významy kódu jednotlivo online, ale stačí použiť priamo vyhľadávaciu funkciu - DTCs Lookup function. Zobrazuje súčasne 5-miestny kód DTCs a podrobný popis, ktorý vám pomôže nájsť problém. Definíciu kódu nie je potrebné hľadať na internete

Každý môže byť mechanikom

LAUNCH obd2 scanner CR319 vám umožňuje priamo zistiť príčiny, keď svieti kontrolka Check Engine. To skracuje čas strávený diagnostikou pokusov a omylov, uľahčuje to, aby ste si sami vyriešili základné problémy s autom a umožnili vám rozhodnúť sa, či sa oplatí ísť k mechanikovi.Táto čítačka kódov OBD2 obsahuje ÚPLNÉ funkcie OBD2, ktoré pomáhajú domácim používateľom alebo mechanikom zistiť akékoľvek problémy súvisiace s emisiami. Rýchlo a jednoducho opravíte problémy s autom.

Najčastejšie používané funkcie OBD2 na diagnostiku auta

Príčinou kontrolky motora môže byť menej závažné ako uvoľnený uzáver plynu – problém, ktorý môže vyriešiť aj neskúsený domáci kutil. Pomocou nasledujúcich funkcií LAUNCH CR319 môžete ľahko zistiť príčiny a rýchlo opraviť problémy. Táto čítačka kódov OBD2 načítava generické (P0, P2, P3 a U0), špecifické pre výrobcu (P1, P3 a U1) a čakajúce kódy.

Prečítajte si kód (Read Code): Prečítajte si kódy DTCs (Diagnostic Trouble Codes), aby ste našli problémy
Erase Code: Vymažte DTCs, aby ste po určitých opravách zhasli kontrolku motora
Živé údaje (Live Data): Zobrazenie údajov systému motora súvisiaceho s emisiami v reálnom čase
Zobrazenie údajov (Freeze Frame): Zobrazenie údajov zaznamenaných pri výskyte poruchy súvisiacej s emisiami
Pripravenosť I/M: Prečítajte si stav pripravenosti I/M a nechajte vozidlo skontrolovať z hľadiska zhody s emisiami
Prezerajte si grafické živé dáta počítačového modulu (modulov) vozidla pre jednoduchú analýzu
Kompletné získanie informácií o vozidle VIN, CIN a CVN
Lambda sonda test

Ďalšie funkcie, ktoré OBD2 CR 319 ponúka

O2 Sensor Test

Prečítajte si výsledok testu snímača O2, aby ste zistili poruchy snímača O2;

On-Board Monitor Test alebo Test palubného monitora (režim 6) 

Získate výsledky testov pre systémy a komponenty hnacej sústavy súvisiace s emisiami, ktoré nie sú nepretržite monitorované, aby ste zistili problémy s palubným monitorom

Systém EVAP (režim 8)

Umožní vám spustiť test tesnosti systému EVAP vozidla.

Menu je intuitívne a ľahko sa ovláda vďaka štyrom tlačidlám. Pohodlne sa zmestí do dlane, čo umožňuje ovládanie aj jednou rukou, vďaka kompaktnému dizajnu.

 

Aké jazyky podporuje čítačka kódov CR 319? 

 Angličtina, Francúzština, Španielčina, Ruština, Taliančina, Nemčina a Portugalština

 

Ako je to s aktualizáciou čítačky kódov?

Najväčšou výhodou tejto čítačky môžeme považovať to, že aktualizácia je doživotne zadarmo. Nemusíte tak vyhľadávať každý rok aktualizácie a trápiť sa s nákladmi na túto diagnostiku. 

 

Autodiagnostika LAUNCH CRP319 (6)

 

Aké sú ďalšie prednosti diagnostiky Launch CR319? 

Obrazovka
1,77 "TFT, 160*128 dpi

Rozsah napätia
9-18V

Prevádzková teplota
0ºC-50ºC (32ºF -122 ºF)

Teplota prostredia
 -20 ºC -70 ºC (-4 ºF -158 ºF)

Hmotnosť
< 200 g

Nie ste si istý, ktorá diagnostika je vhodná pre vás? Zodpovedali sme najčastejšie otázky našich zákazníkov, ktoré vám pomôžu s výberom.

Certifikát autorizovaného predajcu

Podobné produkty

  • Autodiagnostika LAUNCH x431 V+ 4.0 CZ (8) Najlepšia cena na trhu Kód: 9102
    Autodiagnostika LAUNCH x431 V+ 4.0 CZ
    Skladom

    Autodiagnostika FULL, pre osobné a nákladné automobily. 23 jazykov, 28ks konektorov, 10" tablet a mnoho funkcií.

    €949,17 bez DPH €1 139
Hmotnosť 1 kg
Aktualizácia diagnostiky zadarmo Doživotne
Full-system diagnostika Nie
Jazyk autodiagnostiky Anglický, Ruský, Nemecký

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EG Avatar autora | 7.2.2023
Ďakujem,spokojný.