Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Herman

Herman je slovenská značka, ktorá sa už viac než 30 rokov zaoberá výrobou náradia, pre profesionálov, ktorý si potrpia na nástrojoch vysokej kvality. Značka začínala s predajom elektronických súčiastok, multimetrov a servisom rádiostaníc. Postupne sa prepracovali k ich aktuálnej špecializácii, a to výrobe náradia určeného prevažne pre stavebné a rekonštrukčné práce. 

Na kvalite im naozaj záleží, čo potvrdzujú dôkladne premyslené detaily každého náradia. To, že patria k špičke na našom trhu potvrdzujú ich dôkladné testovacie procesy náradia ako celku aj jednotlivých funkcií a technických parametrov. Tieto testovania prebiehajú v dlhodobých a extrémne náročných podmienkach. Preto zákazníci, ktorý značku Herman raz vyskúšali už po inej netúžia. 

Významný prvkom ich výroby je elektrické náradie, ktoré sa v súčasnosti vyznačuje bezuhlíkovými motormi s mimoriadne vysokou účinnosťou. V našej ponuke nájdete zákazníkmi overene vŕtačky a brúsky od značky Herman, vŕtaky, brúsne a rezné kotúče a ďalšie príslušenstvo. 

 

 

0
199 10199

Stránka 1 z 2 - 22 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položiek celkom