Stolová rezačka na obklady a dlažbu PM-PDG-1700M
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Powermat
Stolová rezačka dlaždíc pomocou mokrého rezania s diamantovým kotúčom a výkonom 1700W.
Dostupnosť Skladom
Kód: 19068
Značka: Powermat
Zľava 3 % pre registrovaných
Stačí sa prihlásiť a nakupuješ výhodnejšie.
Expresné doručenie
Tisíce produktov držíme skladom a expedujeme ihneď.
Čím väčší nákup, tým lepší darček.
30 dní na vrátenie
Pre registrovaných zákazníkov bez stresu.
Rezačka má rozsah nastavenia sklonu od 90° do 45° a rozsah rezu materiálu od 18 mm do 34 mm.
Technické parametre:
  • Napájanie: 230V / 50Hz
  • Maximálny výkon: 1700 W (S2 = 10 min*)
  • Otáčky bez zaťaženia: 2950 ot./min
  • Hĺbka rezu (90°): 34 mm
  • Hĺbka (15°): 18 mm
  • Rozmer pracovného stola: 360 x 330 mm
  • Maximálny uhol rezu: 45°
  • Veľkosť kotúča: 180 mm x 22,2 mm x 2,2 mm
  • Maximálny rozmer dlaždíc: 500 mm x 500 mm
  • Hladina akustického výkonu Lwa: 105 dB (A) k = 3 dB (A)
  • Hladina akustického tlaku Lpa: 92 dB (A) k = 3dB (A)
  • Trieda ochrany: II
  • Stupeň krytia: IP54
  • Hmotnosť zariadenia: 7 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Rezačky dlažby a obkladov
Hmotnosť: 10 kg
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Diskusia
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola
Podobné produkty
16191 stolova rezacka dlazdic 2800 ot min 1700w 1
Stolová rezačka dlaždíc pomocou mokrého rezania. Rýchlosť 2990 ot./min a výkon motora 600W.
Kód: 16191
5630 bruska baterka2ah nabijacka
Set náradia uhlová brúska + batéria 4 Ah + nabíjačka.
11988 pneumaticka uhlova bruska 125mm ad 449c
Pneumatická uhlová brúska. Počet otáčok: 11 000 ot./min. Spotreba vzduchu: 132 l/min. Max prevádzkový tlak: 6,3 bar. Hmotnosť: 1,7 kg. Pevný kovový kryt.
5540 uhlova bruska2 2
Akumulátorová uhlová brúska, flexa, s rýchlosťou 7 500 otáčok za minútu.
17330 1 stolova rezacka dlazdic 4 500 ot min 1 800 w kd549 2
Stolová rezačka dlaždíc 4 500 ot./min, 1 800 W KD549
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
Stolová rezačka dlaždíc pomocou mokrého rezania s diamantovým kotúčom a výkonom 1800W.