Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Pneumatický uťahovák úderový, uhlový, 1/2", 650 Nm P-140A

 
  • 1 z 17
 

Pneumatická račňa krútiacim momentom 650 Nm. Hlavu môžete jednoducho nastaviť dopredu-dozadu o 120 stupňov. Rukoväť môžete otáčať prakticky okolo - 360 stupňov

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
16.7.2024
Jednotková cena €155 / 1 ks
Cena €129,17 bez DPH
€155    
Kód tovaru 13209
Kategória Pneumatické uťahováky
 

Kľúč má rozmery pneumatickej račne, takže vám pomôže s tesne umiestnenými skrutkami. Maximálny krútiaci moment má až 650 Nm, čiže bez problémov vyskrutkujete aj zadreté skrutky! Tesne zapečené šrúby? To nie je problém! 

Tento kľúč je veľmi ľahký (iba 1,35 kg), takže ani pri dlhšej práci neunaví vaše ruky! Navyše vďaka aerodynamickému puzdru perfektne padne do rúk - môžete si byť istí, že precízne odskrutkujete každú, dokonca aj silne zadretú skrutku! Kľúč vám poskytne ľahký prístup aj k hlboko uloženým skrutkám. 

Hlavu môžete jednoducho nastaviť dopredu-dozadu - takže tento kľúč ľahko vtlačíte na miesta, kde sa obyčajný uťahovák jednoducho nedostane. Ľahko ho prispôsobíte svojim potrebám. Hlavu môžete nastaviť o 120 stupňov.

Rukoväť môžete otáčať prakticky okolo - 360 stupňov. Vďaka tomu ho ľahko prispôsobíte tesnému miestu, kde budete pracovať!  Ovládanie rýchlosti - vľavo/vpravo na zadnej strane krytu (pod palcom)

Teraz už neplatí, že kľúč použijete na tesné miesto a nevyberiete ho. Táto pneumatická račňa je malých rozmerov, takže vojde doslova všade!

Kľúč je vybavený mechanizmom Twin Hammer - teda dvojitým kladivom. Ako to funguje? Dve kladivá sa otáčajú súčasne okolo vretena. Výsledkom je obrovská sila, takže budete môcť vyskrutkovať aj silne zaseknuté skrutky.

Vlastnosti:

Výrobca: REDATS
Rýchlosť otáčok: 8000 ot./min
Maximálny krútiaci moment: 650 Nm
Spotreba vzduchu: 113l/min
Pracovný tlak: 6,2 Bar
Vstup: 1/4"
Rozmery (Š x H x V): 85x70x280 mm
Vrátane: adaptér pre pneumatickú rýchlospojku, plochý kľúč na zmenu polohy
Nástrčný adaptér: 1/2"

Podobné produkty

Hmotnosť 1.5 kg
Krútiaci moment v Nm 650 Nm
Vonkajší štvorhran 1/2"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: