Autonabíjačka 10A / 160W, 3-200Ah, na kyslé / AGM / GEL / LiFePo4 batérie 11-893

Autonabíjačka 3-200Ah s plneautomatickým usmerňovačom pre autobatérie typu STD/AGM/GEL/LiFePO4. 

Dostupnosť Naskladňujeme - prijímame predobjednávky
Kód: 19960
€68,90 €56,02 bez DPH €68,90 / 1 ks
Autonabíjačka 10A / 160W, 3-200Ah, na kyslé / AGM / GEL / LiFePo4 batérie 11-893
Zľava 3 % pre registrovaných
Stačí sa prihlásiť a nakupuješ výhodnejšie.
Doručenie do 24 hodín
Tisíce produktov držíme skladom a expedujeme ihneď.
Darček k objednávke od 75 €
Čím väčší nákup, tým lepší darček.
30 dní na vrátenie
Pre registrovaných zákazníkov bez stresu.

Autonabíjačka 6A/160W, 3-200Ah je technologický vyspelé zariadenie pre akumulátory STD / AGM / GEL / LiFePO4 s funkciou automatickej regenerácie. Ideálne riešenie pre univerzálne nabíjanie vrátane hlboko vybitých batérií – už od napätia 3 V dokáže obnoviť batériu na plnú kapacitu. Mikroprocesorové riadenie a samostatné režimy nabíjania umožňujú presné prispôsobenie procesu typu batérie.

10-stupňová plne automatická technológia nabíjania zaisťuje optimálnu bezpečnosť prevádzky a nabíjanie batérií s kapacitou 3-200Ah. Zariadenie ponúka nabíjací prúd 2A/10A pri napätí 6V/12V, s výkonom 160W. Napájanie zabezpečuje sieťový kábel  dlhý 1,5m pre štandardné napájacie napätie 220-240V; 50-60 Hz.

 

Vlastnosti:

  • Automatický usmerňovač
  • Pre olovené batérie STD/AGM/GEL/LiFePO4
  • Možnosť nabíjania hlboko vybitých batérií
  • Regenerácia batérie z napätia 3V
  • Mikroprocesorové ovládanie
  • Samostatné nastavenie režimu nabíjania
  • Zachovanie pamäte a údajov pri výmene batérií
  • 10-stupňový typ nabíjania, plne automatický
  • Dĺžka kábla – 1,5 m
  • Trieda izolácie IP65
  • Vstavaná ochrana proti skratu, spätnému zapojeniu, prehriatiu a prebitiu batérie
  • Obsahuje ďalšie káble na pripojenie auta

 

Vstavané bezpečnostné systémy chránia zariadenie pred nepriaznivými javmi, akými sú: skrat svoriek, spätné zapojenie, prehriatie alebo prebitie batérie. Vďaka tomu si môže byť užívateľ istý bezpečnosťou počas procesu nabíjania. 

LifePO4 - je typ batérie, ktorý sa využíva v elektrických vozidlách, solárnych paneloch a ako zdroj záložného napájania. Oproti klasickým batériám majú dlhšiu životnosť, nízku náročnosť na údržbu a vysokú bezpečnosť. Tieto batérie sú odolné voči vysokým teplotám a disponujú nízkou mierou samovybíjania. Vďaka svojej životnosti, tento typ batérie dosahuje až 10 000 cyklov nabíjania a nevyžaduje dolievanie elektrolytu, takže si nevyžaduje náročnú starostlivosť. 

Autonabíjačka je vybavená digitálnym ampérmetrom, ktorý umožňuje zachovať kontrolu nad nabíjaním vďaka odčítaniu aktuálneho prúdu, zároveň chráni zariadenie pred poškodením. Bezpečnosť prevádzky je navyše zaistené poistkou, ktorá preruší napájanie v prípade prepólovania alebo preťaženia zariadenia.  Zariadenie má ochranu proti prehriatiu nabíjačky, ochranu proti skratu a ochranu proti nesprávnemu zapojeniu. 

Ak chcete predĺžiť životnosť svojej autobatérie, táto nabíjačka je vďaka svojej modernej technológii to správne riešenie.

 

Technické parametre:

  • Napájanie: 220V – 240V, 50HZ – 60Hz
  • Nabíjací prúd: 2A / 10A
  • Napätie batérie: 6V / 12V
  • Výkon: 160 W
  • Kapacita batérie: 3Ah – 200Ah
  • Určené pre batérie: STD, AGM, GEL, LifePO4
  • Stupeň ochrany: IP65
  • Rozmery: 280x100x58mm

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky autobatérií
Hmotnosť: 3 kg
Použitie nabíjačky: Motonabíjačky, Autonabíjačky
Typ auta: Pre osobné autá
Typ batérie: Klasické (olovené,kyselinové), Gélové, lítiové (LifePo4), Inteligentné

Nabijačka autobaterie LifePO4 - Profigaráž.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Podobné produkty

nabijacka autobaterii(1)
€43,01 bez DPH
€52,90

Nabíjačka autobatérií je určená na nabíjanie olovených batérií (STD) s napätím 12V alebo 24V.

Kód: 6756
nabijacka autobaterii 6 12 V(1)
€18,29 bez DPH
€22,50

Nabíjačka autobatérií je určená na nabíjanie olovených batérií (Pb, LEAD-ACID), gélových a AGM označených batérií používaných v automobiloch so systémom „START-STOP“.

Kód: 6759
Autonabíjačka 6A 100W, 3 150Ah, na kyslé AGM GEL LiFePo4 batérie 11 892 (6)
Akcia
€45,57 bez DPH
€56,05
€65,60 (–14 %)

Autonabíjačka 3-150Ah s plneautomatickým usmerňovačom pre autobatérie typu STD/AGM/GEL/LiFePO4. 

Kód: 19957