Dvojstĺpové a nožnicové zdviháky majú teraz dopravu ZADARMO — akcia platí len do 30.09.2026!

Zobraziť produkty

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 4480 hodnotení
5
4297x
4
80x
3
19x
2
15x
1
69x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

IS Avatar autora Ivan Smelko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.5.2023
JB Avatar autora Juraj Beňo Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.5.2023
VD Avatar autora Viktor Dovbak Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.5.2023
Velmi zaujimave produkty na jednom mieste celkove velmi dobre
AR Avatar autora Anna Ratochka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.5.2023
FF Avatar autora František Fodor Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.5.2023
M Avatar autora MP Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek. 3.5.2023
VK Avatar autora Vladimír Koval Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.5.2023
ZL Avatar autora Zdeno Lauf Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.5.2023
AŠ Avatar autora Anton Šurina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.5.2023
LB Avatar autora Lubica Burzova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.5.2023
Rýchle odoslanie tovaru zákazníkom, veľká spokojnosť
MS Avatar autora Milan Straňák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.5.2023
IC Avatar autora Ivan Chvostek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.5.2023
veľmi
RK Avatar autora Roman Károly Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.5.2023
PS Avatar autora Pavol Seliga Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.5.2023
Rýchle dodanie, maximálna spokojnosť.
JC Avatar autora Jozef Cibulka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.4.2023
FP Avatar autora Felix Peller Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.4.2023
PK Avatar autora Peter Korenko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.4.2023
Som spokojný nad mieru
JH Avatar autora Jozef Hnilica Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.4.2023
FG Avatar autora Frantisek Gal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.4.2023
MD Avatar autora Miroslav Demeter Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.4.2023

Ovládacie prvky výpisu

4480 položiek celkom