Rozmrazovač okien 500ML DXG3
Prípravok je určený na pohodlné odstránenie ľadu a námrazy z okien automobilov. Stačí nastriekať na zamrznuté okná a nechať chvíľu pôsobiť.
Prípravok je určený na pohodlné odstránenie ľadu a námrazy z okien automobilov. Stačí nastriekať na zamrznuté okná a nechať chvíľu pôsobiť. Po roztopení námrazy utrite handrou alebo stierkou do sucha. Na zabezpečenie maximálnej účinnosti prípravku sa odporúča uchovávať nádobu pri izbovej teplote.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Autokozmetika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.312 kg |
| EAN: | 8586011471166 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Brake cleaner - Čistič bŕzd 600 ml. Bezfarebný čistiaci prostriedok, na čistenie brzdových kotúčov, spojkových a prevodových častí. Nezanecháva po odparení rozpúšťadiel žiadne zvyšky.
Vysoko priľnavé, univerzálne sprejové mazivo s vysokým ochranným faktorom proti poveternostným vplyvom a vlastnosťami proti opotrebovaniu a korózii v spreji s objemom 500 ml.
Mazivo proti hrdzi 400 ml je výkonný odstraňovač hrdze, ktorý vďaka silnej zmesi rýchlo pôsobiacich a hlboko prenikajúcich rozpúšťadiel uvoľní zhrdzavené matice, skrutky a zatuhnuté súčiastky už v priebehu niekoľkých sekúnd.
Podobné produkty
Vôňa do auta - osviežovače vzduchu v tvare stromčeka. Vyrobené zo špeciálneho savého materiálu. Vôňa - Citrón.
Zlepšuje viditeľnosť v mokrom počasí, počas hmly a pri snežení! DYNAMAX Rain off funguje na báze technológie zlučovania sa dažďových kvapiek pre zvýšenie viditeľnosti počas jazdy bez použitia stieračov. Znižuje priľnavosť nečistôt a hmyzu, napomáha k vyhľadeniu mikroskopických škrabancov na skle a znižuje odrazy svetla na týchto miestach.
Čistič na kožu čistí a chráni všetky hladké kože, ako sú kožené sedadlá, kožené odevy, kožená batožina a mnoho ďalšieho. Mierny až silný čistiaci účinok. Obnovuje prirodzený kožený efekt, pružnosť a prírodný matný lesk. Chráni kožu proti znečisteniu. UV žiareniu a vyschnutiu. Neobsahuje rozpúšťadlá nevhodné pre textil alebo semiš.
