Tlakové delo na pneumatiky 12l Invento
Tlakové delo na pneumatiky 12L je výkonný nástroj na rýchle a efektívne usadenie bezdušových pneumatík na ráfik. Vďaka 12-litrovej nádrži a vysokému tlaku umožňuje jednoduché nastrelenie pneumatík. Ideálne pre autoservisy, pneuservisy aj domáce dielne.




Tento produkt je vybavený 12-litrovým zásobníkom, ktorý vám umožní rýchle nárazové hustenie bezdušových pneumatík. Jednou z najväčších výhod tohto produktu je jeho rýchlosť a efektivita. Využíva náhly výstup stlačeného vzduchu. Koncovka pomáha tesne priložiť pätku pneumatiky k disku a zabezpečiť správne nafúknutie. Ideálne pre autoservisy, pneuservisy aj domáce dielne.
Vlastnosti
- Tlakové delo na pneumatiky je určené na rýchle nárazové hustenie bezdušových pneumatík
- Jednoduchým spôsobom podporuje proces montáže plášťov na ráfik a uľahčuje osadenie plášťa na ráfik
- Používa sa vo vulkanizačných závodoch, autoservisoch a cestnej asistencii
- Zariadenie je široko používané pri montáži kolies pre osobné automobily, dodávky a nákladné autá
- Vyrobené z pevného kovového krytu, odolného voči poškodeniu - to zaručuje trvanlivosť a bezpečnú, dlhodobú prevádzku zariadenia
- Prístroj je vybavený manometrom namontovaným na viditeľnom mieste. To umožňuje pohodlné odčítanie tlaku a kontrolu parametrov počas používania
- objem nádrže: 12 litrov
- pracovný tlak: 8 bar
- Červená farba
- hmotnosť: 10kg
Dodatočné parametre
Kategória: | Tlakové delá |
---|---|
Hmotnosť: | 10 kg |
Maximálny tlak tlakového dela: | 8 bar |
Objem nádoby: | 12l |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.