Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Vozíky na náradie

Hľadáte spôsob, ako zorganizovať svoje náradie a uľahčiť si prácu? Potom potrebujete vozík na náradie! Dielenské vozíky na náradie sú skvelým spôsobom, ako udržať svoje náradie pohromade a ľahko dostupné, nech pracujete na čomkoľvek. Sú dostupné v rôznych veľkostiach, štýloch, prevedeniach, s náradím, či bez náradia takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Výhody vozíkov na náradie:

  • Organizácia: Vozíky na náradie vám pomôžu udržať vaše náradie usporiadané a ľahko dostupné. To vám ušetrí čas a frustráciu pri hľadaní toho správneho nástroja pre prácu.
  • Mobilita: Vozíky na náradie sú vybavené vo väčšine prípadov kolieskami, takže ich môžete ľahko presúvať z miesta na miesto. To je ideálne pre profesionálov, v autodielňach, pretože si vozík presunú na potrebné miesto napríklad aj pod auto, alebo pre kutilov, ktorí potrebujú mať svoje náradie po ruke pri práci na projekte v garáži.
  • Ochrana: Skrinky na náradie chránia vaše náradie pred prachom, nečistotami, poškodením a stratou. To vám pomôže predĺžiť životnosť vášho náradia a ušetriť peniaze z dlhodobého hľadiska. 
  • Bezpečnosť: Vozíky na náradie sú často vybavené zámkami, ktoré pomáhajú chrániť vaše náradie pred krádežou. To je dôležité, ak máte cenné náradie alebo len nerád náradie požičiavate. 

 

💡Tip: Ak hľadáte kompletné vybavenie pre svoju dielňu, navštívte aj našu kategóriu nábytku do dielne. Nájdete tu všetko pre špičkové zariadenie garáže od malých organizérov až po nábytkové zostavy.

Pri výbere správneho vozíka na náradie sa zamerajte na svoje potreby. Zvážte rozmery skrinky, počet a veľkosť zásuviek aj to či potrebujete náradie alebo máte vlastné. Ak potrebujete viac miesta pre uloženie náradia, vyberte si vozík s prídavnou skrinkou. Naopak vozíky bez tejto skrinky sú väčšinou na vrchnej časti vybavené pogumovanou pracovnou plochou, ktoré poslúži pri malých rýchlych opravách, uložení dielov a podobne. Pojazdná skriňa na náradie si vyžadujú rovný povrch pre pohodlné presúvanie, no ak povrch v dielni nie je dokonale rovný vyberte si vozík s väčším priemerom kolies. Takéto kolieska lepšie zvládnu mierne nerovnosti. Dôležitá je aj brzda. Niektoré vozíky majú hrany zabezpečené gumovým alebo plastovým poťahom, ten je výhodou ak pracujete okolo áut, pretože nepoškriabe karosériu.

 

Prečítajte si aj náš článok: Poriadok v dielni: Ako si usporiadať svoje náradie?

 

 

Najpredávanejšie

49
1199 1491199
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom