Tuk na brzdy 500ml DXT11
Odolný voči chemikáliám a poveternostným vplyvom. Zjednodušuje demontáž v budúcnosti.




Vlastnosti výrobku: Vysoká tepelná stabilita. Odolný voči chemikáliám a poveternostným vplyvom. Zjednodušuje demontáž v budúcnosti. Aerósol by mal mať izbovú teplotu. Teplota spracovania 5 – 30°C. Pred použitím pretrepte. Nasprejujte brzdové diely, ktoré sa ošetria pred montážou. Vyhnite sa kontaktu s brzdovými kotúčmi a brzdovou plochou brzdových doštičiek.
Dodatočné parametre
Kategória: | Mazivá |
---|---|
Hmotnosť: | 1 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar

Čistič na brzdy s extra silnými rozpúšťacími vlastnosťami pre čistenie a odmasťovanie brzdových, spojkových, prevodových a palivových častí vozidla. Vlastnosti výrobku: má antikorózny účinok, nezanecháva zvyšky a je nevodivý.
Podobné produkty

Permanentné mazivo HHS v spreji 500ml s dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom.



Medená pasta na údržbu závitových spojov, elektrických kontaktov a častí brzdového systému vystavených vysokým teplotám (až do 1200 °C).

Mazivo na suché povrchy kovových a plastových mechanických častí, kde nesmú zostať žiadne zvyšky oleja alebo maziva.
