Hydraulický lis 30T - hydraulicko-pneumatická pumpa REDATS H-380P

 
  • 1 z 9
 

Hydraulický lis s maximálnym tlakom 30 ton ponúka dve samostatné pumpy – hydraulickú a pneumatickú.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
8.7.2022
Bežná cena €590
Ušetríte €91 (–15 %)
Jednotková cena €499 / 1 ks
Cena €415,83 bez DPH
€499    
Kód tovaru 3485
Kategória Hydraulicko - pneumatická pumpa
Záruka 2 roky
 

HYDRAULICKÝ LIS REDATS

Lis je vybavený dvoma samostatnými čerpadlami, hydraulickým a pneumatickým. Čerpadlá môžu byť napájané vzduchom z kompresora. Lis pracuje v rozpätí od 0 až do 980 mm. O pohodlie pri práci sa postará dostatočne veľký stôl so šírkou 650 mm. Stôl ponúka až 8 úrovní nastavenia, takže ho môžete prispôsobiť tej položke, s ktorou práve pracujete. 

KONŠTRUKCIA

Konštrukcia je vysokokvalitná, pevná a odolná. Je vyhotovená z C-profilov. Lis dokáže vyvinúť maximálny tlak až 30 ton. Je vybavená zosilneným čerpadlom, valcom aj hadicou. Lis je vďaka masívnej konštrukcii dostatočne stabilný. Využijete ho pri práci s ložiskami alebo puzdrami. V balení sa nachádzajú aj dva oceľové hranoly. 

POUŽITIE

Lis pri práci používa iba jednočinný piest, ktorý je určený na upnutie spracovávaného materiálu/súčiastky. Úlohou piestu je znásobiť silu tlaku na základe stability tlaku v uzavretom hydraulickom systéme. Piest sa po určitom čase vráti do svojej východiskovej pozície. Zariadenie je vhodné na použitie v priemysle, v automobilovom priemysle, servise a v dielňach.

BEZPEČNOSŤ:

Nenechávajte obrábané zariadenie pod tlakom piestu bez dozoru. Po určitom čase sa piest vráti do svojej východiskovej pozície a obrábaný prvok môže byť poškodený alebo môže ohroziť ľudí nachádzajúcich sa v jeho okolí. 

UPOZORNENIE!

Tovar je pred odoslaním starostlivo kontrolovaný. V prítomnosti kuriéra vizuálne skontrolujte obal zásielky. Ak po otvorení zásielky zistíte, že tovar je poškodený, ihneď kontaktujte kuriéra, ktorý Vám zásielku odovzdal. S kuriérom spíšte zápis o škode. Týmto dokumentom reklamujete doručenie tovaru u prepravcu. Uvedeným postupom sa riaďte aj v prípade, že zásielka navonok nejavila známky poškodenia. Internetový obchod nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave.

PARAMETRE:

Tlak: 30 ton

Pracovný rozsah: 0 – 980 mm

Nastaviteľná pracovná polica: 8 úrovní

Šírka stola: 650 mm

Hĺbka stola: 265 mm

Výška s manometrom: 1 840 mm

Priemer piestu: 60 mm

Sada obsahuje: 2 x oceľový hranol

Hmotnosť 125 kg
Maximálny tlak lisu (?) 30 ton
Typ pumpy Hydraulicko-pneumatická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: