Hydraulický lis 30T - dvojrýchlostná pumpa REDATS H-380

 
  • 1 z 10
 

Hydraulický lis s rýchlym a pomalým predĺžením piestu s tlakom až 30 ton. 

Dostupnosť Naskladňujeme - príjmame predobjednávky
Môžeme doručiť do
21.7.2022
Bežná cena €519
Ušetríte €30 (–6 %)
Jednotková cena €489 / 1 ks
Cena €407,50 bez DPH
€489    
Kód tovaru 3491
Kategória Dvojrýchlostná pumpa
Záruka 2 roky
 

HYDRAULICKÝ LIS REDATS

Lis je vhodný na využitie v profesionálnej dielni. Slúži na ohýbanie alebo stláčanie. Môžete ho použiť napríklad pri lisovaní hriadeľa a pri rôznych iných činnostiach, kde je potrebné stláčať, ohýbať a lisovať. Je vhodný aj pri práci s ložiskami a puzdrami. Je vybavený dvojrýchlostnou pumpou s rôznym zdvihom piestu. Pracuje s dvoma možnosťami predĺženia piestu – prvou možnosťou je rýchle predĺženie, druhou pomalé predĺženie piestu. To umožňuje presnejšiu kontrolu tlaku piestu, ktorú vyvíja na stláčaný objekt. 

KONŠTRUKCIA A VYBAVENIE

Konštrukcia je vysokokvalitná, pevná a odolná. Je vyhotovená z C-profilov. Lis je vybavený aj čiernymi oceľovými podložkami. Zariadenia vyvíja tlak až 30 ton. Lis pracuje v rozsahu 0 až 1 450 mm. Pracovná doska je nastaviteľná, ponúka až 8 stupňov výškového nastavenia. Pracovnú dosku si tak viete nastaviť podľa materiálu, ktorý práve potrebujete spracovať. Lis je vybavený aj manometrom kalibrovaným v tonách. Jednoducho a rýchlo si tak prečítate aktuálne hodnoty tlaku počas práce. 

POUŽITIE

Zariadenie pracuje s jednočinným piestom. Ten je určený na upnutie materiálu/prvku. Piest znásobuje silu tlaku na základe stability tlaku v uzavretom hydraulickom systéme. Piest sa po určitom čase vráti do svojej pôvodnej pozície. 

BEZPEČNOSŤ:

Nenechávajte obrábané zariadenie pod tlakom piestu bez dozoru. Po určitom čase sa piest vráti do svojej východiskovej pozície a obrábaný prvok môže byť poškodený alebo môže ohroziť ľudí nachádzajúcich sa v jeho okolí. 

UPOZORNENIE!

Tovar je pred odoslaním starostlivo kontrolovaný. V prítomnosti kuriéra vizuálne skontrolujte obal zásielky. Ak po otvorení zásielky zistíte, že tovar je poškodený, ihneď kontaktujte kuriéra, ktorý Vám zásielku odovzdal. S kuriérom spíšte zápis o škode. Týmto dokumentom reklamujete doručenie tovaru u prepravcu. Uvedeným postupom sa riaďte aj v prípade, že zásielka navonok nejavila známky poškodenia. Internetový obchod nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave.

 

PARAMETRE:

Tlak: 30 ton

Nastaviteľný zdvih piestu: áno

Pracovný rozsah: 0 – 1 450 mm

Nastaviteľná pracovná polica: 8 úrovní

Šírka stola: 500 mm

Hĺbka stola: 210 mm

Výška s manometrom: 1 790 mm

Priemer piestu: 60 mm

Sada obsahuje: 2 x oceľový hranol

Hmotnosť: 125 kg

Hmotnosť 125 kg
Maximálny tlak lisu (?) 30 ton
Typ pumpy Dvojrýchlostná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: