Zľava 3% na všetky objednávky pre registrovaných zákazníkov.

Kariéra

Hľadáme do nášho tímu nových kolegov; a to konkrétne na pozíciu SKLADNÍK

Just Listed!

Táto pozícia je vhodná pre zdatných mužov nakoľko sa jedná o garážové náradie, doplnky do áut, záhradná technika alebo ochranné pomôcky v bezpečnosti človeka. 

Úlohou skladníka je:

SPRÁVNOSŤ SKLADU
- starať sa, aby všetok tovar bol správne NASKLADNENÝ a rovnako pri výdaji VYSKLADNENÝ (práca so skenerom)

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA
- aj Vy ste niekedy dostali balík, ktorý bol poškodený (napr. vytečený olej, poškodený predmet, atď.) ? Chceme, aby zákazníci (VY)  boli spokojní, preto hľadáme najmä spoľahlivého človeka

RÝCHLOSŤ
- v našej spoločnosti určite nie sú časové normy pre 1 balík. Chceme dosiahnuť len to, aby náš balík bol zabalený v čo najkratšom čase pre doručenie; a to so správnym majiteľom a správnou adresou. 

ZNALOSŤ
technických zariadení ako sú hydraulické lisy, pieskovačky, auto doplnky - sedliacky rozum a minimálna znalosť technickej zručnosti. (Prosím, tí ktorí nemáte vzťah k takémuto náradiu, prosím neposielajte životopis)

Je pre nás dôležité, aby človek na tejto pozícií sa naozaj vyznal do svojej práce a mal k nej vzťah. Iba tak vieme zabezpečiť dlhodobú spoluprácu.

TÍMOVÁ SPOLUPRÁCA
Sme rodinná firma, ktorej zamestnanci sú tímoví hráči. Sme toho názoru, že len tí, ktorí vedia spolupracovať, vychádzať, podporovať sa navzájom dokážu dosiahnuť cieľ. Spoločný cieľ firmy je v každej oblasti   veľmi dôležitý. Ak budeme vedieť spolupracovať, budeme tí najlepší. Preto, ak máte radi kolektív, radi pracujete spoločne, radi komunikujete s ostatnými kolegami neváhajte a pošlite si životopis. 

Čo Vám ponúkneme my? 

- RIADNU PRACOVNÚ DOBU, od 8.00 do 16.30 
- VOĽNÉ VÍKENDY
- STRAVOVACIE LÍSTKY - plne hradené nami 
- Istotu stabilnej práce - zmluva na trvalý pracovný pomer
- Mzda je od 600€/netto + bonusy  (ako nástupný plat po dobu 3 mesiacov) 
- možnosť byť vedúcim za úsek reklamácií, za úsek skladu, za úsek technickej podpory
- Práca je priamo v PREŠOVE, s dochádzaním problém nie je - MHD je blízko spoločnosti.

Ak Je Vašou oblasťou záujmu práve technické myslenie, je Vám blízka práca a nebojíte sa si aj "zamakať" pošlite si životopis na job@uderman.sk

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.